Naszym głównym celem

jest uczynienie Polski lepszym miejscem dla wszystkich. Aby osiągnąć ten cel przygotowaliśmy 100 kroków do odnowy.

Składa się ono z czterech różnych tematów, którymi zamierzamy się zająć rządząc krajem. Wiemy, że wszystkie te punkty są równie ważne i we wszystkich będziemy wprowadzać zmiany na lepsze.

Edukacja

Jeśli chcesz zniszczyć naród, po prostu zepsuj jego system edukacji. - czy nauczyciel historii może uczyć wosu 2018? Przeczytaliśmy i zrozumieliśmy to zdanie bardzo dobrze. Dlatego właśnie edukacja jest w centrum zainteresowania naszej partii politycznej. Zamierzamy odnowić programy szkół podstawowych i stworzyć równe szanse dla wszystkich uczniów. Darmowe książki dla wszystkich uczniów. Zasiłki studenckie dla wszystkich uczniów. Subwencje na żywność i transport. Subwencje na biblioteki, galerie i teatry. Przywrócimy czasy, kiedy ludzie byli dumni z tego, że są studentami. Wszystkie wydarzenia kulturalne przestaną być luksusem dla uczniów. Stworzymy grunt dla wszystkich studentów, aby mogli być studentami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Sprawdź pełny plan i program poniżej. Zapraszamy do dodawania wszelkich sugestii i pomysłów. Słuchamy naszych ludzi, ponieważ to my jesteśmy ludźmi.

Ekonomia

Nowe miejsca pracy dla wszystkich. Umieścimy Polskę na mapie światowej sławy inwestorów. Sprawimy, że Polska będzie dla nich atrakcyjna. Nasi ludzie są jednymi z najciężej pracujących w Europie. Sprawimy, że świat to dostrzeże. Nowe firmy, nowi inwestorzy, nowe miejsca pracy, które przyczynią się do naszego rozwoju i wzrostu. Poprawa gospodarki oznacza poprawę poziomu życia. Zagłosuj na lepszy standard. Sprawdź nasze planowane projekty poniżej.

Środowisko

Będziemy działać na rzecz zrównoważonego rozwoju Polski, zapewniając równe szanse wszystkim obywatelom. W centrum naszej kampanii znajduje się zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza i pobudzenie recyklingu. Jeśli nie zaczniemy od siebie, nie tylko Polska, ale cała planeta może ponieść nieuchronne konsekwencje, które z pewnością nastąpią; nie ma poniedziałku, od którego można zacząć zmiany, trzeba działać już teraz.

Turystyka

Piękne góry. Krystalicznie czyste rzeki. Mamy nawet morze. Nasze miejscowości staną się atrakcyjne dla turystów. Sprawimy, że zobaczą ich piękno. Będziemy dążyć do wykorzystania całego potencjału turystycznego Polski. Celem naszej kampanii jest promocja Polski wśród Europejczyków jako kraju taniego, ale wspaniałego. Czasami nie do końca rozumiemy, jak piękna jest nasza przyroda i architektura, przez co nie doceniamy naszego wspaniałego dziedzictwa i potencjału turystycznego.