Jestem kimś, kto zna

wymiar sprawiedliwości w Polsce.

Kimś, kto zna zmagania zwykłych ludzi. Kimś, kto wywodzi się z normalnych ludzi. Znam ludzi, bo jestem ludźmi. Człowiekiem rodzinnym, oddanym żonie i dzieciom. Oddany Polsce. Znam wasze zmagania, bo sam je przeżyłem. Dlatego wiem, jak je rozwiązać. Byłem częścią tego chorego systemu, dlatego nauczyłem się go leczyć.

Kim jest Jan Brynkus?

Urodziłem się

w 1970 roku w Krakowie w sześcioosobowej rodzinie. Dorastanie w dużej rodzinie na obrzeżach Krakowa od początku było wyzwaniem.

Nigdy

nie mieliśmy dużo. Nauczono nas, abyśmy byli zadowoleni z małych rzeczy. Moi rodzice byli pracownikami fabryki w Krakowie.

Wiedzieli,

jak ważne jest odpowiednie wykształcenie, dlatego zawsze zachęcali mnie i moje siostry do nauki. Byłem doskonałym uczniem.

Po ukończeniu

liceum zapisałem się do gimnazjum w Krakowie i postanowiłem zdobyć niepotrzebną wiedzę ogólną i pewnego dnia zostać prawnikiem.

Moja edukacja

i życie osobiste

W 1989 roku

zapisałem się na

Wydział Prawa w Warszawie. Podczas studiów wykonywałem różne prace, aby się utrzymać. Ukończył studia 4 lata później jako najlepszy w moim pokoleniu. Od tego czasu jestem mocno oddany swojej pracy i karierze.

Pracowałem w wielu różnych kancelariach. Walczyłem, aby dostać się na szczyt. Postanowiłem aktywnie włączyć się do polityki, ponieważ chciałem coś zmienić. Zawsze chciałem coś zmienić i wierzyłem, że to najlepszy sposób na stworzenie lepszego świata. W 1996 roku poznałem moją żonę Anitę, pobraliśmy się i mamy dwoje dzieci.