Poseł Brynkus > Wydarzenia > , , , , , > Czy spalarnia śmieci będzie truła oświęcimian? Spotkanie z posłem na Sejm RP drem hab. Józefem Brynkusem

Czy spalarnia śmieci będzie truła oświęcimian? Spotkanie z posłem na Sejm RP drem hab. Józefem Brynkusem

Poseł dr hab. Józef Brynkus zaprasza mieszkańców Oświęcimia i powiatu na spotkanie, które odbędzie się w Oświęcimskim Centrum Kultury 9 lipca 2018 roku w godz. 18-20.

Masz pytanie? Jesteś zainteresowany losami swojej miejscowości? Przyjdź, dyskutuj, bierz sprawy w swoje ręce. Ostatnio mieszkańców Oświęcimia i okolicy bulwersuje projekt uruchomienia spalarni odpadów komunalnych przez spółkę Synthos. Mieszkańcy zaniepokojeni są perspektywą, że wyziewy z tej instalacji zatruwały będą środowisko naturalne i zagrażały zdrowiu oświęcimian oraz mieszkańców okolicznych miejscowości?

W Oświęcimiu już teraz śmierdzi! A co czeka Mieszkańców w przyszłości? Ciągle aktualny jest też problem przygotowania przez Sejm ustawy „odorowej”. O tym i innych problemach możesz podyskutować z posłem Józefem Brynkusem podczas spotkania. – W 9 lipca 2018 roku zapraszam na spotkanie mieszkańców Oświęcimia i powiatu w sali Oświęcimskiego Centrum Kultury – mówi poseł J. Brynkus. – Porozmawiajmy o ważnych sprawach nurtujących mieszkańców, zastanówmy się wspólnie, jak rozwiązać problemy, podejmijmy inicjatywy dla przyszłości środowiska i małej ojczyzny. Bo Oświęcim i powiat oświęcimski potrzebują pozytywnych zmian – podkreśla parlamentarzysta Kukiz’15.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa