Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Polacy odczują drastyczny wzrost kosztów utrzymania

Polacy odczują drastyczny wzrost kosztów utrzymania

KTO ZYSKA NA ZJEDNOCZENIU OPOZYCJI? Spierają się goście Macieja Wolnego – Urszula Pasławska, PSL, Józef Brynkus, Kukiz’15 i Mikołaj Goździkowski, Stowarzyszenie Młoda Prawica.

Drastyczne podwyżki cen w sklepach są już faktem. – Wzrost cen prądu dla instytucji i przedsiębiorstw już się przełożył na koszty utrzymania gospodarstw domowych a po nowym roku będzie jeszcze większy skok cen. I w tej kwestii nie można zawracać kijem Wisły, bo idąc do sklepu każdy widzi w jakiej cenie są podstawowe produkty – przypomina poseł dr hab. Józef Brynkus.

Program wyborczy trzeba realizować. – Jeśli idzie się do wyborów z pewnym programem i mówi się, że się polepszy chociażby ochronę zdrowia. Służba zdrowia to termin i mówi się pracownikom, że muszą się poświęcać, a przecież to normalna praca i powinna być dobrze opłacana, a nie ciągłe tłumaczenie rządzących, że to  służba i poświęcenie – mówił poseł dr hab. Józef Brynkus.

Polska to nie poligon polityczny. – Parcie na władzę PO jest tak duże, że dla Schetyny nie ma żadnych hamulców. Nie liczą się wartości tylko zdobycie władzy dla samej władzy. Kukiz’15 wejdzie do kolejnego Sejmu i będzie na tyle silnym ugrupowaniem politycznym, że nic o nas bez nas nie będzie się mogło przeprowadzić w parlamencie – podkreślał parlamentarzysta Kukiz’15 w programie TV wPolsce.