Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > NIE dla Marszu Równości w Częstochowie

NIE dla Marszu Równości w Częstochowie

Środowiska LGBT chcą zakłócić odbywającą się 16 czerwca 2019 roku na Jasnej Górze Pielgrzymkę Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci. Tego dnia środowiska lewicowe zaplanowały w Częstochowie „marsz równości”. – „Marsz równości” w tym samym dniu, kiedy zaplanowana jest przybywająca od lat tradycyjna pielgrzymka dzieci na Jasną Górę, nie jest przypadkiem. To celowa prowokacja wymierzona w dzieci, w całą katolicką Polskę – zwraca uwagę abp Wacław Depo, metropolita częstochowski.

Metropolita częstochowski podkreśla, że konieczna jest ekspiacja i działania, które mogą zminimalizować drastyczne skutki marszu. – Cały czas potrzebna jest ekspiacja, bo droga profanacji trwa, widzimy jej eskalację wobec Matki Bożej Królowej Polski w Jasnogórskim Wizerunku. Dlatego każdy z nas wezwany jest do podejmowania modlitwy ekspiacyjnej, czy to osobistej, czy rodzinnej. Potrzebna jest mobilizacja środowisk katolickich, aby zdecydowanie przeciwstawić się profanowaniu największych świętości dla Polaków – zaznacza ks. abp Wacław Depo.

Jeśli chcesz coś takiego w Częstochowie 17 czerwca u szczytu Jasnej Góry to OK, nie przychodź i nie pokazuj, że tego nie akceptujesz. Jasne. Marsze Równości czy Parady Równości nie mają nic wspólnego z równością. Oto w tym fragmencie macie pana Szymona Niemca, który parodiuje mszę. Oczywiście niedouczone lemingi napiszą, czego Pan się czepia? Przecież to pastor (wcześniej nazywany księdzem) jakiegoś kościoła. Ok To szybko pokażę, jak się Wami manipuluje.

1). To co widzicie jest „mszą” udającą Mszę Świętą Kościoła Rzymsko – Katolickiego. Nabożeństwa kościołów reformowanych nie są mszą i tak nie wyglądają.

2). „Wspólnota kościelna” pana Niemca zostało wykreślone z rejestru. Czy on ma prawo do tworzenia jakiegoś własnego wyznania? Oczywiście ma prawo, bo jest wolnym człowiekiem. Czy ma prawo do wyśmiewania innych wyznań, religii i ich parodiowania? No jakby był porządnym człowiekiem to raczej nie ma prawa. Miałoby hamulce moralne (abstrahuję od tych w kodeksie Karnym).

3). ja nie jestem często w kościele, ale muszę przyznać, że kompletnie nie akceptuję takich bolszewickich i prymitywnych ataków. Dlatego zapraszam 16 czerwca do Częstochowy, aby pokazać KOGO JEST WIĘCEJ …

4). Podmienione pojęcia lub forma tego, co chcemy zniszczyć. Metoda bolszewicka – nie możesz wygrać wprost – ośmieszaj i rób wewnątrz ferment.

Spotkajmy się w Częstochowie i pokażmy, że jest na wielu!

Fot. Flickr