Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Otwarcie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

Otwarcie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej

10 czerwca br. dr hab. Józef Brynkus Poseł na Sejm RP Kukiz15 uczestniczył w uroczystym otwarciu Centrum Symulacji Medycznej w Oświęcimiu. W otwarciu centrum udział wzięli m.in. wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz i wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko.

Centrum wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym studenci pielęgniarstwa będą mogli kształcić się na jak najwyższym europejskim poziomie.

Centrum Symulacji Medycznej to kolejna inwestycja realizowana za kadencji prof. dra hab. Witolda Stankowskiego stawiająca Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Oświęcimiu w gronie najlepszych uczelni zawodowych.

Galeria zdjęć 

Fot: PWSZ Oświęcim

Opracowała Sylwia Michalec pracownik Biura Poselskiego posła na Sejm RP dra hab. Józefa Brynkusa