Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Media w Polsce podporządkowane różnym grupom intersów realizują politykę pro rosyjską

Media w Polsce podporządkowane różnym grupom intersów realizują politykę pro rosyjską

Poseł dr hab. Jóżef Brynkus był gościem programu „Twój wybór”, gdzie rozmawiano o nieformalnym szczycie UE w Rumunii i o sytuacji UE, a także o wyborach do europarlamentu. 

Czas wrócić do korzeni. – Unia Europejska przestała być Europą wartości i jest daleka od tego o czym marzyli jej „Ojcowie założyciele”. Unia musi być ponownie Europą Ojczyzn – podkreśla poseł dr hab. Józef Brynkus.

Rosja prowadzi zmasowany atak propagandowy. – Myślę, że największym obszarem wpływu na rosyjską propagandę są media, które w Polsce podporządkowane różnym grupom intersów realizują politykę pro rosyjską – stwierdził poseł Kukiz’15.

Polska jest bezpieczna i odporna na rosyjskie wpływy? – Dlaczego Małopolskie Sieci Szerokopasmowe zostały sprzedane podejrzanej spółce Hyperion? W jej zarządzie, w radzie nadzorczej siedzą byli oficerowie Słuzby Bezpieczeństwa Polski Ludowej i od 5 lat toczone śledztwo w tej sprawie nie potrafi się zakończyć jakimkolwiek nie tyle nawet wyrokiem, co nawet złożeniem wniosku do sądu – przypomina poseł dr hab. Jóżef Brynkus.