Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Kukiz’15 jako pierwszy utworzył KWW do Parlamentu Europejskiego. Prosimy o pomoc

Kukiz’15 jako pierwszy utworzył KWW do Parlamentu Europejskiego. Prosimy o pomoc

Szanowni Państwo!!!

Kukiz’15 jako pierwszy utworzył KWW do Parlamentu Europejskiego. Uprzejmie proszę wszystkich z terenu województwa małopolskiego i świętokrzyskiego o zaangażowanie się w pomoc przy zbieraniu podpisów. Sprawa jest niezwykle ważna dla przyszłości Polski oraz Europy. To właśnie od wyników zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego będzie zależeć, czy uda się zreformować skostniały europejski system, któremu daleko do idei ojców-założycieli Unii Europejskiej.

Nie popełniajmy kolejny raz błędu wyboru ciągle tych samych ugrupowań, skorzystajmy z doświadczenia Alberta Einsteina, który mówił: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów„.

Jak możesz nam pomóc? Krótka instrukcja:
1. Wydrukuj formularz do zbierania podpisów (pobierz tutaj) lub odbierz gotowy druk (Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa Wadowice ul. Mickiewicza 14 lub Chrzanów ul. Jagielońska 13a).
2. Złóż swój podpis na formularzu i zachęć do tego samego członków swojej rodziny, przyjaciół, znajomych.
3. Zebrane podpisy prześlij pocztą lub złóż osobiście (Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa 34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 14).

Proszę o mobilizację, bo Kukiz’15 nie pobiera dotacji (świadomie nie jesteśmy partią), wierzymy w spontaniczne zaangażowanie Polaków.
Zbiórkę pragniemy zakończyć do 20 marca.

Wszelkich informacji udzieli Krzysztof Sitko tel. 518-206-257 lub proszę o kontakt bezpośrednio ze mną 601-517-683. 

Dla Ciebie to tylko 3 proste kroki, a dla nas niesamowite wsparcie i pomoc!

dr hab. Józef Brynkus
Poseł na Sejm RP