Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Dziękuję za nominację w konkursie na „OSOBOWOŚĆ ROKU 2018” i proszę o głosy

Dziękuję za nominację w konkursie na „OSOBOWOŚĆ ROKU 2018” i proszę o głosy

Rozpoczyna się tegoroczna edycja plebiscytu, w którym głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły „OSOBOWOŚĆ ROKU 2018”. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktorów naczelnych obu dzienników, która wzięła pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez Czytelników. Głosowanie wystartowało już w piątek, 11 stycznia.

Padają pytania jak głosować? Trzeba wybrać metodę:

  1. Opcja:
    Wysłając SMSa o treści: KRS.164 na nr 72355. Oczywiście usługa jest płatna i każdy SMS kosztuje 2,46 zł z VAT.
  2. Opcja:
    – Wchodząc na strone Gazety Krakowskiej (TUTAJ).

Informacja organizatorów o nominacji w konkursie na „OSOBOWOŚĆ ROKU 2018” w kategorii „Samorządność i Społeczność Lokalna”:

Właściwie powinienem napisać, że jestem w szoku. Ale napiszę to, co w tytule artykułu: dziękuję wszystkim, którzy uznali, że moja osoba coś dla Małopolski, powiatu wadowickiego, ale też Polski zrobiła. Mam nadzieję, że treść nominacji nie jest tylko czczą kurtuazją. Jest to dla mnie wyróżnienie, którego się nie spodziewałem. Znalazłem się w tak zacnym gronie wójtów i burmistrzów z naszego powiatu, to dla mnie wielki zaszczyt. Proszę jednak potraktować ten plebiscyt jako zabawę. Praca parlamentarzysty nie jest aż tak spektakularna w codziennym odbiorze mieszkańców, ale ważna dla naszego regionu. Liczę na dalszą dobrą i owocną współpracę ze wszystkimi. Zapraszam do moich biur poselskich w Wadowicach, Chrzanowie i Skierniewicach. Spotkajmy się razem i porozmawiajmy o problemach, które możemy wspólnie rozwiązać. Dziękuję serdecznie za nominację w tym prestiżowym konkursie i proszę o Państwa głosy.

dr hab. Józef Brynkus
Poseł na Sejm RP