Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Spotkanie w biurze poselskim Kukiz’15 w Chrzanowie

Spotkanie w biurze poselskim Kukiz’15 w Chrzanowie

Poseł dr hab. Józef Brynkus spotkał się z mieszkańcami Chrzanowa i okolic we wtorek (27.11.2018 r.) w swoim biurze na ul. Jagielońskiej 13 a. Parlamentarzysta pełniąc dyżur poselski chce być blisko codziennych spraw w swoim okręgu, a problemów ludzkich i dramatów nie brakuje. Tematem wiodącym był smród na osiedlu Borowiec, który zgodnie z deklaracją posła będzie miał swój ciąg dalszy w Sejmie na kolejnym posiedzeniu.

Po tym pouczającym dniu pełnym wrażeń i poznawania się z mieszkańcami Chrzanowa odbyło się spotkanie z kandydatami do samorządu startującymi z list Kukiz’15. W pierwszej części poruszono problemy miasta, a później odbyła się debata i podsumowanie kampanii samorządowej Kukiz’15.

Poruszono wiele bardzo ważnych problemów, które napotkali na swojej drodze nasi kandydaci. Rozmawiano także o sprawach klubu parlamentarnego Kukiz’15 w Sejmie, odejściu z niego Marka Jakubiaka oraz konferencjach prasowych wicemarszałka Sejmu Stanisława Tyszki. Zebrani doszli do wspólnego wniosku, że polityka medialna Kukiz’15 musi się zmienić. Poseł wyjaśniał spokojnie wszelkie meandry polityki sejmowej a dociekliwych pytań nie brakowało.

Wniosek ze spotkania jest jasny. – Idziemy nadal wspólnie po Polskę naszych marzeń dla naszych dzieci i wnuków. Kukiz’15 jest naszym szyldem, ale także ideą o którą będziemy walczyć z partiokracją – mówi poseł dr hab. Józef Brynkus.

Kolejny dyżur poselski zaplanowano w środę (18.12.2018 r.) od godz. 16:00. Zapraszamy już dzisiaj. Jeśli chcesz poznać nasz program i spotkać się osobiście z posłem Kukiz’15 zastaniesz nas na ul. Jagielońskiej 13 a w Chrzanowie.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa