Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Atak na biuro poselskie Kukiz’15 w Wadowicach

Atak na biuro poselskie Kukiz’15 w Wadowicach

W niedzielę (04.11.2018 r.) około godz. 12:00 zauważyliśmy, że została zniszczona tabliczka informująca o siedzibie biura poselskiego dra hab. Józefa Brynkusa w Wadowicach oraz metalowa listwa na elewacji budynku. Jednocześnie zostaliśmy poinformowani, że skradziono baner informujący o siedzibach biur poselskich parlamentarzysty Kukiz’15 z Ziemi Wadowickiej, który od kilku miesięcy wisiał na ulicy Batorego. Warto w tym miejscu przypomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, bo w lipcu doszło do ataku na filię biura poselskiego w Chrzanowie.

Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować funkcjonariuszom z KP Policji w Wadowicach za sprawne i szybkie podjęcie interwencji oraz zabezpieczenie dowodów. Mamy nadzieję, że służby szybko ustalą sprawców. Jednak już dzisiaj apelujemy do Państwa o wszelkie informacje w sprawie ataku na biuro poselskie dra hab. Józefa Brynkusa, które prosimy bezpośrednio kierować na Policję lub do naszego biura znajdującego się na ul. Mickiewicza 14, ewentualnie e-mailem na adres:

poselbrynkus@gmail.com

Zdjęcia zniszczeń:

Nie pozwolimy się zastraszyć. Wadowice mogą być normalne, a nie zwaśnione i skłócone. Zacznijmy spokojnie żyć w Papieskim Mieście zgodnie z nauczaniem Świętego Jana Pawła II.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa