Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Dziękuję za wszystkie głosy oddane w wyborach na kandydatów Ruchu Kukiz’15

Dziękuję za wszystkie głosy oddane w wyborach na kandydatów Ruchu Kukiz’15

Szanowni Wyborcy
W imieniu własnym i całego Ruchu Kukiz’15 dziękuję wszystkim za wsparcie i za głosy – oddane na mnie w wyborach na burmistrza Wadowic, jak też oddane na innych kandydatów Ruchu Kukiz’15 w wyborach samorządowych 2018 roku.

Trudno mi wymienić wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu KWW „Kukiz’15” w wyborach samorządowych w okręgu nr 12, bo on naprawdę jest, więc wspomnę tylko niektórych. Niech Ci pozostali nie czują się urażeni, ale nie mogę wymienić wszystkich. Niektórzy też pewnie nie chcą być wymienieni, ale po opisie będą wiedzieć, kogo to dotyczy.

Przede wszystkim dziękuję osobom, które znalazły się ze mną na liście wyborczej, bez ich wkładu nic bym nie zdziałał. Z ich strony to była niewątpliwie wielka odwaga i determinacja, bo zderzyliśmy się z wielkim hejtem i nieprzychylnością partyjnych struktur. Ale pokazaliśmy ludziom inne metody prowadzenia kampanii wyborczej, bez nachalności, za swoje pieniądze, z ciekawym programem dla środowiska, choćby powiatu i gminy wadowickiej. Mam nadzieję, że skorzystają z niego ci, którzy wygrali. Nie martwię się, że przejmą nasze postulaty, gdyby tak było, to świadczyłby to dobrze o nich samych, ale też byłoby korzystne dla ludzi oczekujących konkretnych zmian.

Dziękuję pewnemu młodemu człowiekowi z Wiśniowej, który poświęcił swój czas, energię i wiele innych rzeczy propagując listę KWW Kukiz’15 w powiecie myślenickim. Dziękuję pewnemu młodemu człowiekowi z Myślenic, który znalazł czas na takie same działania. No i mojemu spin-doktorowi z Wadowic. Dziękuję ludziom z Alwerni, Bobrka, Chrzanowa, Andrychowa, Suchej Beskidzkiej, Wieprza, Gminy Tomice i całej gminy Wadowice. Nie zapominam o innych miejscowościach. To im wszystkim zawdzięczamy ten sukces. Proszę o wsparcie i podpowiedź, bym mógł nadal jako poseł zajmować się problemami, z którymi borykają się mieszkańcy tej części Małopolski, Polski oraz, ci Polacy, którzy mieszkają za granicą., a których inni posłowie nie podejmują, bo nie chcą, bądź też nie mogą ich podejmować przez przynależność do określonej partii.

Proszę też mnie od czasu do czasu strofować i pouczać. Przyjmę to z pokorą, ale przede wszystkim z uwagą, że moje działanie nie jest w 100% zgodne z ideą ruchu obywatelskiego Kukiz’15 reprezentującego ludzi, pozdrawiam,

dr hab. Józef Brynkus,
Poseł na Sejm RP, Kukiz15