Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Brynkus Józef – kandydat na Burmistrza Wadowic

Brynkus Józef – kandydat na Burmistrza Wadowic

Mieszkańcy Gminy Wadowice, przed nami wybory samorządowe. Zachęcam Państwa abyście oddali swój głos na kandydatów Kukiz’15. Chcemy, aby nasza gmina rozwijała się w sposób zrównoważony, uwzględniając potrzeby wszystkich mieszkańców.

Mamy wiele ambitnych pomysłów. Nie przysłonią nam one jednak codziennych spraw ludzi, bo najważniejsze rzeczy dzieją się obok nas. Zależy nam, abyście to Państwo podejmowali decyzje w naszej gminie.

Chcemy, aby każda ważna inwestycja była od samego początku konsultowana z Państwem. Nie planujemy rewolucji ani nierealnych projektów. W zamian chcemy Wam obiecać wzmożoną i sumienną pracę, zmierzającą do polepszenia warunków codziennego życia każdego mieszkańca gminy Wadowice.

Kukiz’15 – Wasze sprawy są moimi – Józef Brynkus.

Spot wyborczy. Materiał sfinansowany przez KWW Kukiz’15.