Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Siła spokoju i argumenty historyczne posła Brynkusa wyprowadziły z równowagi posła Niesiołowskiego

Siła spokoju i argumenty historyczne posła Brynkusa wyprowadziły z równowagi posła Niesiołowskiego

31 sierpnia 2018. W programie goście Agnieszki Gozdyry rozmawiali o tym, czy uroczystości Sierpnia ’80 powinny być obchodzone wspólne przez wszystkich polityków. W studiu w tym temacie wypowiedzieli się poseł Stefan Niesiołowski z Unii Europejskich Demokratów-PSL i poseł dr hab. Józef Brynkus z Kukiz’15.

Beneficjenci III RP bronią swoich synekur jak lwy. – Postępowanie prezydenta Lecha Wałęsy było nie godne i nie przystoi komuś, kto sprawował tak ważny urząd w III RP. To jest nie właściwe. Były prezydent będzie miał swoje znaczenie w historii. Lech Wałęsa skrzywdził wielu ludzi swoimi donosami – mówił poseł dr hab. Józef Brynkus w programie Polsat news pt. „Tak czy Nie”. – Wałęsa był Tajnym Współpracownikiem (TW) Służby Bezpieczeństwa (SB) w PRL. Nie wolno nam zakłamywać historii – podkreśla parlamenatrzysta Kukiz’15 w programie Agnieszki Gozdyry.

Cały odcinek można bejrzeć TUTAJ.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa