Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Spotkanie posła Józefa Brynkusa w Wieprzu

Spotkanie posła Józefa Brynkusa w Wieprzu

Na zaproszenie Marii Fraś przewodniczącej Stowarzyszenia „Podaj rękę i nieś nadzieję, hasło: Myślę trzeźwo – żyję zdrowo” poseł na Sejm RP dr hab. Józef Brynkus spotkał się w Wieprzu z członkami Stowarzyszenia. Spotkanie miało charakter integracyjno-rozrywkowy, ale także edukacyjny.

Poseł opowiadał zebranym o swojej pracy parlamentarnej i niektórych wydarzeniach sejmowych a także przedstawił refleksje na temat przypadającej w tym roku rocznicy stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W spotkaniu uczestniczył również pracownik Biura Poselskiego dra hab. J. Brynkusa Michał Siwiec-Cielebon, który zaprezentował informacje o możliwościach korzystania z zasobów archiwalnych Instytutu Pamięci Narodowej oraz o niektórych ciekawych postaciach czy wydarzeniach, których opisy można znaleźć w dokumentach archiwalnych.

W przerwach pomiędzy wystąpieniami gości i dyskusją przygrywała znana Andrychowska Kapela Wujka Jaśka, która w tym roku obchodzi piękny jubileusz czterdziestolecia swojej działalności.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa