Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Wasze sprawy są moimi! Porozmawiajmy w Wadowicach o Wadowicach

Wasze sprawy są moimi! Porozmawiajmy w Wadowicach o Wadowicach

Poseł Józef Brynkus zaprasza na spotkanie mieszkańców Wadowic. Po raz kolejny poseł na sejm dr hab. Józef Brynkus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i zaprasza na cykl spotkań, podczas których pragnie zaprezentować swoją pracę w parlamencie oraz pomóc obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów.

Cykl takich spotkań organizowany był już na początku kadencji i pozwolił wielu mieszkańcom na przedstawienie istotnych dla nich spraw, a posłowi na podjęcie wielu inicjatyw i interwencji. Chociaż poseł prof. J. Brynkus regularnie uczestniczy w wielu wydarzeniach społecznych i kulturalnych w regionie, podczas których spotyka się z mieszkańcami, jest przekonany, że warto także specjalnie spotkać się z mieszkańcami dla przedyskutowania nurtujących ich spraw. Już w najbliższym czasie zorganizowany zostanie cykl spotkań posła J. Brynkusa z mieszkańcami okręgu.

Porozmawiajmy wspólnie o Wadowicach. – We wtorek 12 czerwca w godz. 17-19 zapraszam na spotkanie mieszkańców powiatu wadowickiego w sali Wadowickiej Biblioteki Publicznej przy ul. Legionów – mówi poseł J. Brynkus. – Porozmawiajmy o naszych ważnych sprawach, zastanówmy się wspólnie, jak rozwiązać problemy, podejmijmy inicjatywy dla przyszłości naszego środowiska i małej ojczyzny – Wadowic i Ziemi Wadowickiej. Bo Wadowice potrzebują pozytywnych zmian podkreśla parlamentarzysta Kukiz’15.