Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Wasze sprawy są moimi! Poseł Józef Brynkus zaprasza mieszkańców na spotkania

Wasze sprawy są moimi! Poseł Józef Brynkus zaprasza mieszkańców na spotkania

Po raz kolejny poseł na sejm dr hab. Józef Brynkus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i zaprasza na cykl spotkań, podczas których pragnie zaprezentować swoją pracę w parlamencie oraz pomóc obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów.

Cykl takich spotkań organizowany był już na początku kadencji i pozwolił wielu mieszkańcom na przedstawienie istotnych dla nich spraw, a posłowi na podjęcie wielu inicjatyw i interwencji. Chociaż poseł prof. Józef Brynkus regularnie uczestniczy w wielu wydarzeniach społecznych i kulturalnych w regionie, podczas których spotyka się z mieszkańcami, jest przekonany, że warto także odwiedzić poszczególne powiaty specjalnie dla spotkań z ich mieszkańcami i przedyskutowania nurtujących ich spraw.

Dlatego już w najbliższym czasie zorganizowany zostanie cykl spotkań posła Brynkusa z mieszkańcami okręgu.

1. W poniedziałek 11 czerwca 2018 r oku w godz. 18-20 zaplanowane zostało spotkanie w mieszkańcami powiatu chrzanowskiego w sali Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji przy ul. Broniewskiego w Chrzanowie.

2. We wtorek 12 czerwca w godz. 17-19 poseł zaprasza na spotkanie mieszkańców powiatu wadowickiego w sali Wadowickiej Biblioteki Publicznej przy ul. Legionów.

3. W środę 20 czerwca w godz. 17-19 spotka się z mieszkańcami powiatu suskiego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.

4. W poniedziałek 9 lipca w godz. 18-20 w Oświęcimskim Centrum Kultury z mieszkańcami powiatu oświęcimskiego.

5. W poniedziałek 2 lipca w godz. 18-20 zapraszamy na spotkanie w sali konferencyjnej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Najaktwyniejszy parlamentarzysta z Wadowic nie unika bezpośrednich spotkań z wyborcami. – Serdecznie zapraszam – mówi poseł Józef Brynkus. – Porozmawiajmy o naszych ważnych sprawach, zastanówmy się wspólnie, jak rozwiązać problemy, podejmijmy inicjatywy dla przyszłości naszych środowisk i małych ojczyzn – podkreśla nieugięty polityk Kukiz’15.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa