Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Już jest! Ukazał się kolejny, 6 numer Biuletynu posła na Sejm RP Józefa Brynkusa

Już jest! Ukazał się kolejny, 6 numer Biuletynu posła na Sejm RP Józefa Brynkusa

Właśnie trafił w ręce czytelników nowy, już 6. numer Biuletynu posła na Sejm RP dra hab. Józefa Brynkusa. A w nim liczne informacje o poselskiej i obywatelskiej aktywności posła. O pracy parlamentarnej i służbie dla środowiska lokalnego.

Czytelnicy biuletynu mogą w nim przeczytać m.in. o propozycjach ruchu Kukiz’15 mogących rozwiązać problemy występujące w wyborach samorządowych i pracy samorządowców o oraz możliwości zwiększenia poprzez referenda aktywności obywatelskiej Polaków. O inicjatywach patriotycznych, które poseł Józef Brynkus wspiera i w których uczestniczy i o udziale posła w uroczystościach niepodległościowych. Oraz o problemach III Rzeczypospolitej z odcięciem się od totalitarnych korzeni PRL, potępieniu totalitaryzmów, dezubekizacji oraz sporach o degradację komunistycznych zbrodniarzy.

Wiele informacji dotyczy pracy poselskiej w sejmowych komisjach Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, w tym m.in. regularnych starań posła Brynkusa o ostateczne prawidłowe zakończenie budowy zbiornika wodnego w Świnnej Porębie oraz sensowne zagospodarowanie jego otoczenia, we współdziałaniu z samorządami. A także sprzeciwu wobec działań zmierzających do ułatwienia w Polsce upraw roślin genetycznie modyfikowanych (GMO) oraz o pracach nad nowelizacjami prawa łowieckiego i prawa wodnego.

Czytelnicy mogą także dowiedzieć się o toczonej przez posła prof. Józefa Brynkusa walce o prawa pracownicze i obywatelskie, lekceważone przez wiele firm, naruszane przez instytucje i urzędy oraz zaniedbywane przez powołane od tego organizacje. A także o propagowaniu pracy Sejmu i świadomości mechanizmów demokracji, m.in. wśród młodszych pokoleń obywateli, którzy już wkrótce będą także uczestniczyć w wyborach i stanowić o kształcie Rzeczypospolitej.

Zapraszamy do lektury 6. Numeru Biuletynu informacyjnego Brynkus! W sieci do pobrania TUTAJ.


Opracowanie: Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa