Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Biuletyn poselski już w internecie a niebawem trafi do Waszych domów

Biuletyn poselski już w internecie a niebawem trafi do Waszych domów

Oddajemy Państwu kolejny numer Poselskiego Biuletynu – o sprawach naszego regionu i kraju. Nadchodzący 2018 rok będzie ważny, bo w nim odbędą się wybory do samorządów. Nawet jeżeli samorządowe wybory będą przebiegać według nieco innych reguł, niż ostatnio, nadal to my — Wyborcy — mamy w nich najważniejszy głos.

Zachęcam Państwa do wpisywania się na listy Ruchu Kukiz’15. Razem możemy zmienić Polskę na lepszą. Także teraz jest potrzeba powszechnej aktywności wszystkich odpowiedzialnych obywateli, aby móc zmieniać i przekształcać naszą Ojczyznę na podstawowych szczeblach władzy — w samorządach, i aby móc bronić dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej — w Parlamencie Europejskim.

Rok 2018 to także rok wielkiej rocznicy — stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jako reprezentant Klubu Poselskiego Kukiz’15 uczestniczę w pracach Narodowego Komitetu Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej przy Prezydencie RP. Jest to dla mnie zaszczyt. Uważam, że dzięki wskazaniu mojej osoby zaszczycony został cały nasz region. Bo przecież w 1918 r. nasi przodkowie nie zasypiali gruszek w popiele, ale byli przygotowani, aby budować Polskę. Bierzmy z nich przykład!

O tej i innych sprawach przeczytacie państwo w Biuletynie, a przede wszystkim na mojej poselskiej stronie, gdzie staramy się na bieżąco informoać o mojej pracy dla Was.

Życzę Państwu miłej i ciekawej lektury.

dr hab. Józef Brynkus
Poseł na Sejm RP

Biuletyn można przeczytać w internecie klikając w okładkę poniżej lub TUTAJ.