Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Apelujemy o ujawnienie wszystkich taśm nagranych u „Sowy” i rozliczenie aferzystów!

Apelujemy o ujawnienie wszystkich taśm nagranych u „Sowy” i rozliczenie aferzystów!

W miniony weekend kolejne nagrania z restauracji „Sowa i Przyjaciele” ujrzały światło dzienne, a już słyszymy, że publikowane będą następne taśmy. Jako Kukiz’15, zamiast uczestniczyć w kolejnym spektaklu medialnym i politycznej grze, apelujemy o ujawnienie wszystkich taśm nagranych u „Sowy”! Przypominamy, że każdy kto posiada wiedzę o możliwości popełnienia przestępstwa zobowiązany jest do poinformowania o tym organów ścigania. Zamiast „grać” taśmami czas wreszcie rozliczyć afery i pociągnąć polityków do odpowiedzialności!

Poseł Paweł Grabowski: „Każdy ma obowiązek poinformowania prokuratury lub policji, jeśli ma wiedzę o popełnionych przestępstwach. Apelujemy o ujawnienie wszystkich taśm nagranych u „Sowy”. Oburza nas nie tylko treść nagrań, ale też to, że niewiele się w tych sprawach dzieje. Wszyscy, którzy uczynili z Polski swój prywatny folwark muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności.”

Poseł Józef Brynkus: „Nie może być tak, że dawkowane są pewne informacje, z których nic nie wynika. Od dwóch lat PiS dysponuje pewnymi informacjami, które ujawniane były nawet z mównicy sejmowej i nikt za to nie odpowiada. Nie zgadzamy się z wykorzystywaniem taśm do gry politycznej. Chcemy, by ktoś wreszcie zaczął odpowiadać”.


Opublikowano przez Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa