Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Biuletyn poselski już jest dostępny w sieci a niebawem trafi do Waszych domów

Biuletyn poselski już jest dostępny w sieci a niebawem trafi do Waszych domów

Wasze sprawy są moimi! Działajmy razem dla Polski! Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy! Zapraszam Was do spotkania z kolejną edycją mojego poselskiego biuletynu, z nowym tytułem, w nowej wersji i szacie graficznej

Mam nadzieję, że ocenicie Państwo nowy biuletyn jako lepszy. A na pewno jest obszerniejszy, zawiera więcej treści i informacji, bo, aby w miarę solidnie poinformować Państwa o mojej pracy i o tym, czym zajmuje się Wasz parlamentarny przedstawiciel, potrzeba więcej miejsca.

No cóż, Państwu potrzeba będzie ciut więcej czasu, aby móc spokojnie się z tą wiedzą zapoznać. Ale wierzę, że dzięki temu będę mógł liczyć na dalszą owocną współpracę, na zwracanie mi uwagi na to, co Państwa niepokoi, co pragnęlibyście w naszej Ojczynie zmienić, poprawić. Zapraszam Wszystkich Państwa do współpracy – dla dobra naszej Ojczyzny i nas wszystkich.

O mojej pracy i codzienności parlamentarzysty wiele dowiecie się Państwo także ze sprawozdania, które dostępne jest mojej poselskiej stronie internetowej. Zestawione w nim zostały wszystkie interpelacje, zapytania oraz ważniejsze moje wystąpienia – nie tylko sejmowe. Dzięki temu zestawieniu widać, że aktywność poselska nie polega tylko na głosowaniach podczas plenarnych posiedzeń Sejmu, ale składa się z wielu innych elementów.

Jednocześnie na mojej stronie: (poselbrynkus.pl) znajdziecie Państwo rozszerzone informacje na tematy poruszane w tym Biuletynie, który można pobrać w PDF TUTAJ lub klikając w zdjęcie poniżej.

We wszystkich działaniach jestem wierny mojemu wyborczemu hasłu – „Wasze sprawy są moimi”. I nadal liczę także, że dzięki dobrej informacji o mojej pracy będziecie Państwo wspierać mnie w mojej misji, a moje sprawy będą Waszymi. Tak, jak dotychczas.

Dziękuję Wam za to serdecznie.

dr hab. Józef Brynkus
Poseł na Sejm RP