Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Poseł Józef Brynkus wobec spraw nurtujących najmłodszych wyborców

Poseł Józef Brynkus wobec spraw nurtujących najmłodszych wyborców

Ciekawy wywiad z posłem na Sejm RP drem hab. Józefem Brynkusem, obecnie kandydatem Koalicji Polskiej – Polskiego Stronnictwa Ludowego i Kukiz’15, przeprowadzili autorzy projektu „Twój pierwszy wybór”. Projekt ten skierowany jest głównie do młodych wyborców, którzy po raz pierwszy pójdą do urn wyborczych i będą podejmowali decyzję o losach kraju i współobywateli.

Poseł ciekawie, treściwie i bezpośrednio odpowiedział na pytania dotyczące miejsca i roli młodego pokolenia w Polsce, problemów nurtujących młodych ludzi oraz trendów kulturowych i ideologicznych wpieranych młodzieży przez niektóre środowiska. Mówił o edukacji, zdrowiu, kulturze, ekologii i stylu życia. Ten wywiad to także świetna okazja do poznania posła Brynkusa jako normalnego człowieka, mającego na wiele problemów i zagadnień poglądy nie schematyczne, ale po prostu życiowe, bliskie ludziom i przez wielu ludzi akceptowane.

Zatem 13 października idźmy na wybory i głosujmy – niekoniecznie na politykę, ale na pewno na normalność. W okręgu 12 gwarantem dobrego wyboru jest – Lista 1 pozycja 1 – Józef Brynkus.

Proszę o Państwa głos 13 października – Brynkus Józef