Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Paweł Kukiz w Wadowicach. Zapraszam na spotkanie

Paweł Kukiz w Wadowicach. Zapraszam na spotkanie

Lider Kukiz’15 polubił Wadowice i kolejny raz zawita do Papieskiego Miasta. Paweł Kukiz spotka się na wadowickim Rynku z mieszkańcami oraz mediami, a także parlamentarzystami i kandydatami na posłów. W trakcie konferencji prasowej oraz żywej dyskusji z uczestnikami spotkania zostanie zaprezentowany program wyborczy Koalicji Polskiej – Kukiz’15 i PSL. Będzie także możliwość zadawania pytań i rozmowy z liderem Kukiz’15 a także posłami na Sejm RP.

W środę (04.09.2019 r.) do Wadowic przyjedzie Paweł Kukiz, aby o godz. 14:00 podczas oficjalna konferencji prasowej, przedstawić założenia wyborcze Koalicji Polskiej – Kukiz’15 i PSL oraz zaprezentować kandydatów na posłów z okręgu 12 (chrzanowskiego).

Po oficjalnej prezentacji kandydatów na posłów odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, na której przedstawiciele mediów, blogerzy oraz internauci prowadzący swoje strony internetowe będą mogli zadać bez cenzury pytania liderowi Kukiz’15, posłom oraz kandydatom na posłów. Na godz. 14:30 zaplanowane zostało spotkanie i dyskusja Pawła Kukiza z mieszkańcami Wadowic oraz okręgu 12, a także przybyłymi gośćmi.

Idziemy z list PSL, ale zachowaliśmy swoją tożsamość. – Koalicja Polska została zawiązana nie dla stołków i synekur, ale w celu realizacji naszych podstawowych postulatów wyborczych. Idziemy do Sejmu z list PSL, ale zachowaliśmy swoją tożsamość jako Kukiz’15 i jak podkreśla Paweł Kukiz będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi o zmianę systemu. Musimy przebić mur, który został stworzony w polskiej polityce po 1989 roku. Idziemy do Sejmu by walczyć o nową, lepszą Polskę dla naszych dzieci i wnuków – podkreśla poseł dr hab. Józef Brynkus i zaprasza wszystkich mieszkańców Wadowic oraz gości na spotkanie z Liderem Kukiz’15.