Poseł Brynkus > Aktualności > Aktualności > Zapraszam na spotkanie z Pawłem Kukizem w Myślenicach

Zapraszam na spotkanie z Pawłem Kukizem w Myślenicach

Historyczne wydarzenie w Myślenicach. Paweł Kukiz spotka się na myślenickim Rynku z mieszkańcami oraz mediami, a także parlamentarzystami i kandydatami na posłów. W trakcie konferencji prasowej oraz żywej dyskusji z uczestnikami spotkania zostanie zaprezentowany program wyborczy Koalicji Polskiej – Kukiz’15 i PSL. Będzie także możliwość zadawania pytań i rozmowy z liderem Kukiz’15 a także posłami na Sejm RP.

W środę (04.09.2019 r.) do Myślenic przyjedzie Paweł Kukiz, aby złożyć kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości na Rynku o godz. 16:50. Jednocześnie informuję, że o godz. 17:00 odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, gdzie Lider Kukiz’15 przedstawi założenia wyborcze Koalicji Polskiej – Kukiz’15 i PSL oraz zaprezentuje kandydatów na posłów z okręgu 12 (chrzanowskiego).

Po wstępie i prezentacji odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, na której przedstawiciele mediów, blogerzy oraz internauci prowadzący swoje strony internetowe będą mogli zadać pytania liderowi Kukiz’15, posłom oraz kandydatom na posłów. Na godz. 17:30 zaplanowane zostało spotkanie i dyskusja Pawła Kukiza z mieszkańcami Myślenic oraz okręgu 12, a także przybyłymi gośćmi.

Serdecznie zapraszam,
dr hab. Józef Brynkus
Poseł na Sejm RP