Poseł Brynkus > Media > Spektakularny blamaż władz rządowych w Sejmie w sprawie GMO

Spektakularny blamaż władz rządowych w Sejmie w sprawie GMO

Minister odsłonił prawdziwe intencje ustawy o GMO. Minister Szweda Lewandowski powiedział: „(…) tylko, że jest taki problem, że w momencie jak zrobimy 30 km to, to jest de facto literalny zakaz uprawy GMO a tego zrobić nie możemy (…)”.

7 grudnia 2017 roku w czasie posiedzenia łączonych komisji w sprawie ustawy o GMO(*) doszło do mimowolnego ujawnienia prawdziwych intencji kręgów rządowych w sprawie GMO. Minister Szweda Lewandowski w momencie rozpatrywania poprawki powiększającej do 30 km strefę buforową ewentualnych upraw GMO wyraził głęboki niepokój(!), że może to spowodować literalną, faktyczną blokadę tych upraw w Polsce…

Wypowiedź tę podsumował poseł Józef Brynkus z Kukiz’15:
„(…) Pan Minister odsłonił prawdziwe intencje tej ustawy tego kształtu. Być może nieświadomie być może po prostu nie potrafił pohamować swoich emocji i stwierdził jednak, że ta ustawa w tym kształcie umożliwia wprowadzenie upraw GMO na terenie Polski. Powiedział to pan wręcz literalnie (…)”.

Dlaczego więc Ministerstwo Środowiska i PiS wprowadzają w błąd Obywateli twierdząc, że nowa propozycja ustawy o GMO w 100% zabezpiecza Polskę przed  uprawami GMO?

KONIECZNIE ZOBACZCIE SAMI:

GMO – spektakularny blamaż władz rządowych w Sejmie – 7.XII.2017r.

WIĘCEJ:

GMO genetyczne oszustwo trwa Jadwiga Łopata

Źródło: Radio Wnet, czytaj więcej.


Opublikowano przez Biuro Poselskie dra hab. Józefa Brynkusa